Без рубрики

10 сортів суниці, які дають чудово смачні і мають об’ємні врожаї

Хороший сорт полуниці не боїться хвороб і шкідників. Важлива умова – така полуниця повинна радувати яскравим смаком і соковитістю. Нижче представлені найбільш смачні і стійкі до негативних зовнішніх умов сорти садової суниці.

  • Віма Занта

Сорт входить до групи ранніх. Завжди дає хороший урожай. Плоди гарні й великі, а м’якоть соковита. Вага однієї ягоди до 40 р. Може погано переносити транспортування. Про це варто пам’ятати, якщо ви плануєте вирощування сорту на продаж.

  • Діамант

Сорт полуниці з США. Має велику кількість шанувальників на обох континентах. Плоди середнього розміру, вони смачні і ароматні. Кущі стійкі до борошнистої роси, кореневої гнилі та інших хвороб. Полуниця дозріває на початку червня. Вага однієї ягоди від 20 р.

  • Гигантелла

Плоди садової суниці часто досягають 120-125 р. М’якоть відрізняється соковитістю і щільністю. Є легкі ананасові нотки. При перевезенні зберігає свою структуру і форму. Можна без праці вирощувати на продаж.

  • Дукат

Ранні заморозки цього сорту полуниці не страшні. Кущі плодоносять навіть після різкого зниження температури. Сорт відрізняє висока врожайність і вишуканість смаку.

Дозрівання відбувається на початку червня.

  • Клері

Італійський сорт, має солодкий смак без кислих нот. Кущі хворіють дуже рідко. Рослина стійка до гниття і грибку. У регіонах середньої смуги України краще садити сорт під поліетиленове укриття.

  • Кент

Сорт відмінно себе зарекомендував. Плоди великі і важкі. У полуниці відмінний смак і аромат. Її легко транспортувати. Кент – це невибагливий сорт садової суниці. Дозріває він на початку літа. Є стійкість до сірої гнилі і борошнистої роси.

  • Королева Єлизавета II

Полуниця відрізняється дуже великими плодами і чудовим смаком. Плоди мають медовий, дуже солодкий смак. Недозревшая полуниця з кислинкою. Один плід може досягати у вазі 110 р.

Сорт є ремонтантних. Його плодоносіння в період травня-жовтня. Відмінно переносить заморозки.

  • Ольвія

Глянцеві великі плоди. Полуниця середньої врожайності. Але погодних примх рослина не боїться. Маса однієї ягоди до 40 р. Дозріває в середині травня – середині червня. Є стійкість до посухи і ранніх заморозків.

  • Ельсанта

Сорт підходить для теплиць. Добре росте під укриттям поліетиленовою плівкою. Підживлення підходять будь-які. Рослина стійка до вірусів і хвороб. Полуниця гарна, велика, має приємний солодкий смак. Транспортування проходить без проблем. Можна вирощувати в комерційних цілях. Дозрівання відбувається в термін від 40 днів.

  • Хоней

Американський сорт відрізняється швидкою реабілітацією після заморозків. Догляд не вимагає особливих зусиль. Чудово перевозиться на далекі відстані. Плоди дозрівають в середині червня. Відрізняється хорошою морозостійкістю. Вага плодів до 40 р.

Related posts

Leave a Comment